Duyurular

19.11.2020 Tarihli Öğretim Elemanı İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları


Öğretim Elemanı İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları

19 Kasım 2020 tarihli Üniversitemiz “Öğretim Görevlisi ilanı ön değerlendirmesi, “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” in 10. Maddesi hükmünce gerçekleştirilmiştir.

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Öğretim Görevlisi kadrosu için başvuran ve ön değerlendirme listesinde adı geçen adaylar; Sınava girmek üzere, 09 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 14.00’ de “Merkez Efendi Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. No:1/3. 34010 Zeytinburnu / İSTANBUL” Cevizlibağ Yerleşkesi’nde bulunacaklardır.

Sınavla ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıda belirtilen irtibat adreslerinden ulaşılacaktır.

Bu duyuru ilgili yönetmelik uyarınca resmi tebligat niteliğinde olup, adaya ayrıca sınava davet yazısı gönderilmeyecektir.

 

Ø  Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Hemşirelik Bölümündeki “Öğretim Görevlisi” kadrosuna başvuran adaylar; Ön Değerlendirme Sonucu için Tıklayınız

 

 Bu duyuru ilgili yönetmelik uyarınca resmi tebligat niteliğinde olup, adaya ayrıca sınava davet yazısı gönderilmeyecektir.

NOT:
- Lisans Transkriptlerinde Genel Not Ortalaması 4’lük sistemde yazılı olan adayların notları  Yükseköğretim Kurulu’nun 100’lük sistemdeki not karşılıklarına dönüştürülmüştür. 

Fakülte Adı

İrtibata Geçilecek Kişi

Adres ve Tel No:

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

Beyza ÖZZİYAL

0 850 850 27 35 / 4005

Duyurular