Duyurular

2020 Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sınavı Değerlendirme Sonuçları


Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı ile Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümleri 2020 Yılı (Eylül) Özel Yetenek Sınav Değerlendirme Sonucu başarılı olan Asıl ve Yedek aday listelerine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. Kesin kayıt tarihlerimiz ve kayıt süreci aşağıda belirtilmiştir. 

Sayın Öğrencilerimiz,  

İstanbul Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özel yetenek Sınavı değerlendirme sonucunda başarılı olan Asıl aday kayıtları 14-21 Eylül 2020 tarihleri arasında Yedek Adayların kayıtları ise 22-25 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.  

 

KAYIT TARİHLERİ  
ASIL ADAY KAYITLARI

Başlangıç        :14 Eylül 2020 Pazartesi   

Bitiş                 :21 Eylül 2020 Pazartesi günü mesai bitime kadar  

 

YEDEK ADAY KAYITLARI   

Başlangıç        :22 Eylül 2020 Salı   

Bitiş                 :25 Eylül 2020 Cuma günü mesai bitime kadar  

 

Yapılan değerlendirme sonucunda Asıl Aday Başarı sıralamasına göre Fakültemiz Grafik Tasarımı ile Moda ve Tesktil Tasarımı Bölümlerine kesin kayıt kayıt hakkı kazanan adaylarımızın, kayıtlarının kesinleşebilmesi için eğitim-öğretim ücretini yatırdıkları banka dekontları ile birlikte aşağıda yer alan kesin kayıt belgeleriyle yukarıda belirtilen sürede Üniversitemiz Öğrenci İşlerine (Sefaköy Yerleşkesine veya Tepekent Yerleşkesine) başvurmanız gerekmektedir. 

İl dışında olup kayıt için Üniversitemize gelemeyecek olan adaylarımız, kayıt için aşağıdaki hesap numarasına eğitim-öğretim ücretini yatırıp (kayıtlarının onaylanması için tüm evrakların asıllarını daha sonra teslim etmek üzere) dekontlarını kayıt tarihleri arasında maliisler@arel.edu.tr adresine göndermeleri ve kayıtlarının kesinleşmesi için teyit almaları gerekmektedir. 

NOT: Asıl adaylarımız yukarıda belirtilen tarihlerde kayıtlarını yaptırmadığı takdirde sırasıyla Yedek Aday kayıtlarına başlanacaktır. Asıl adaylarımız kazanmış olduğu burs hakkını kaybetmiş olup, herhangi bir hak iddia edemeyecektir.  

QNB FİNANSBANK (İstanbul- Hadımköy Şubesi)   

Şube Kod                   : 884  

Üniversite Hesap No  : 77428902  

IBAN NO                   : TR60 0011 1000 0000 0077 4289 02  


*Ücret hesaplamalarınızı  http://aday.arel.edu.tr/  adresini ziyaret ederek "Ücret Hesapla" kısmından yapabilirsiniz...  

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler  

  • Lise Diploması Aslı  
  • ÖSYM Sonuç Belgesi  
  • 4 Adet Fotoğraf   
  • Nüfus Cüzdan Aslı  
  • Banka Dekontu (Aşağıda Belirtilmiş hesaba T.C. No ve Adı Soyadı belirtilerek yatırılan Eğitim-Öğretim Ücreti yatırılacaktır.)  
Duyurular