Duyurular

ArelUSAM 2021 E-Staj Başvuruları Başlıyor!


Arel USAM tarafından 1-26 Şubat 2021 tarihleri arasında dört hafta süreli E-Staj planlanmıştır. E-Staj, “Uluslararası Politik, Ekonomik, Çevresel ve Güvenlik Üzerine Güncel Gelişmeler” temasıyla, uzaktan eğitim araçları ve online dosya paylaşım uygulamaları ile yürütülecektir.  

E-Staj için Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Lojistik, Gazetecilik, Sosyoloji, Güvenlik ve Savunma Bilimleri Bölümlerinin 3 veya 4. Sınıf öğrencilerinden not ortalaması 2.5 ve üzerinde olanlar başvurabilecektir.   

İngilizce dilinde hazırlığı tamamlamış veya 70 üzeri dil notuna (YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS ve eşdeğerler) sahip olma tercih nedenidir.  

Başvurular 18 Aralık 2020-15 Ocak 2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. Adayların, özgeçmişlerini, transkriptlerini ve varsa İngilizce dil sınav sonuç belgelerini oktaybingol@arel.edu.tralibilginvarlik@arel.edu.tr adreslerine dijital olarak göndermeleri gerekmektedir.  

Duyurular