Duyurular

Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Yedek Aday Kesin Kayıtları Hk.


Sayın Öğrencilerimiz, 

İstanbul Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özel yetenek Sınavı değerlendirme sonucunda başarılı olan Yedek aday kayıtları daha önce yapılan duyurularda da belirtildiği üzere 13-14 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Yapılan değerlendirme sonucunda Yedek Aday Başarı sıralamasına göre Fakültemiz Grafik Tasarımı Bölümüne kesin kayıt kayıt hakkı kazanan adaylarımızın, kayıtlarının kesinleşebilmesi için aşağıda yer alan kesin kayıt belgeleri ile birlikte yukarıda belirtilen sürede Üniversitemiz Öğrenci İşlerine (Sefaköy Yerleşkesine veya Tepekent Yerleşkesine) başvurmanız gerekmektedir.

 

İl dışında olup kayıt için Üniversitemize gelemeyecek olan adaylarımız, kayıt için aşağıdaki hesap numarasına eğitim-öğretim ücretini yatırarak kayıtlarının onaylanması için tüm evrakların asıllarını daha sonra teslim etmek üzere dekontlarını kayıt tarihleri arasında maliisler@arel.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.   

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler 

  • Lise Diploması Aslı 
  • ÖSYM Sonuç Belgesi 
  • 4 Adet Fotoğraf  
  • Nüfus Cüzdan Aslı 
  • Banka Dekontu (Aşağıda Belirtilmiş hesaba T.C. No ve Adı Soyadı belirtilerek yatırılan Eğitim-Öğretim Ücreti yatırılacaktır.) 
     

QNB FİNANSBANK (İstanbul- Hadımköy Şubesi)  

Şube Kod                   : 884 

Üniversite Hesap No  : 77428902 

IBAN NO                   : TR60 0011 1000 0000 0077 4289 02 


*Ücret hesaplamalarınızı  http://aday.arel.edu.tr/  adresini ziyaret ederek "Ücret Hesapla" kısmından yapabilirsiniz... 

Duyurular