Haberler

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Takımından Üniversiteye Ziyaret


Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Takımlarından Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Takım oyuncuları ve teknik kadrosu ile birlikte Ana Sponsoru olan İstanbul Arel Üniversitesi’ni ziyaret etti.

İstanbul Arel Üniversitesi Mütevelli Heyet Onursal Başkanı Kemal GÖZÜKARA ve Mütevelli Heyet Başkanı Özgür GÖZÜKARA; Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Ömer KAZANCI ile Kulüp Başkanı Osman YEŞİLGÜL ve takımın diğer idari yöneticilerini makamında kabul etti.

Yaptığı konuşmada; sporun, sporcunun ülkemiz ve diğer dünya ülkelerindeki önemine değinen Mütevelli Heyet Başkanı Özgür GÖZÜKARA tüm sporculara teşekkür etti. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Takımı oyuncularından ve aynı zamanda üniversitemiz Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi öğrencisi Berkay CANDAN’dan daha fazla sayı beklediklerini de dile getirdi.

Takımı Kaptanı Deniz Kılıçlı ise takımın imzalı formasını Onursal Başkan Kemal GÖZÜKARA'ya hediye etti. Kemal GÖZÜKARA ise takım kaptanı şahsında tüm genç oyunculara anlamlı ziyaretleri için teşekkür ederek plaket verdi.

Üniversitemiz öğrencileri tarafından hazırlanan takım marşı ve tezahüratlar eşliğinde sporcular yerleşke içinde yer alan basketbol salonunda gösteri atışı gerçekleştirdi.

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Takımı onuruna verilen öğle yemeğinin ardından genç yetenekler Berkay CANDAN, Derin Williams ve Takımı Kaptanı Deniz Kılıçlı, Prof. Dr. Aziz Sancar amfisinde gerçekleşen söyleşi organizasyonu ile öğrenci kulüpleri ile bir araya gelerek öğrencilerin sorularını cevapladı.

Kariyer hedefleri

Öğrencilerden gelen kariyer hedefleriniz nelerdir ve hayatta ki en büyük pişmanlığınız ne oldu sorusunu; Berkay Candan “En büyük pişmanlığım Amerikan’dan gelen teklifi reddetmiş olmam, ilerleyen kariyer hedeflerim arasında antrenör olmak var.” şeklinde cevapladı.

Devin Williams: "- EN BÜYÜK HAYALİM EMLAKÇI OLMAKTI…"

Sempatik tavırları ve sorulara verdiği esprili cevaplarla öğrencilerin beğenisi kazanan Devin Williams “Çocukken emlakçı olmak gibi hayalim vardı, şimdi ise en büyük hedefim, NBA de oynamak” şeklinde konuştu.

Takım Kaptanı Deniz KILIÇLI ise “Geçen sezon kötü bir sakatlık yaşadım. Uzun süre parkelerden ayrı kalmak beni ve hedeflerimi güçlendirdi. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Takımı ailesinin bir ferdi olarak şampiyonluk hedefliyoruz” diye konuştu.Haberler