Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

Duyuru

2020-2021 Bahar Dönemi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Sonuçları

Değerli Öğrenci Adayımız;

2020-2021 Akademik yılı bahar dönemi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı için başvuru yapan adayların değerlendirme aşaması tamamlanmıştır. Tezli ve Tezsiz programa asil olarak kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri 15.02.2021-19.02.2021 tarihleri arasında yapılacak olup, belirtilen tarihe kadar kayıt yaptırmayan adayların yerine yedek listede bulunan adaylar sırasıyla  kayda davet edilecektir.

 Değerlendirmeler aşağıda belirtildiği gibi yapılmıştır.

  • Tezli yüksek lisans programına başvuran adayların; ALES puanının %50’si müracaat öncesi katıldığı Lisans programlarındaki genel başarı puanının %20’si ve mülakat puanının %30'u alınarak hesaplama yapılmıştır. Tezli Programa kayıt hakkı kazanan liste için tıklayınız.
  • Tezsiz yüksek lisans programına başvuran adayların;  Lisans programlarındaki genel başarı puanının %50’si ve mülakat notunun %50 alınarak hesaplama yapılmıştır. Tezsiz Programa kayıt hakkı kazanan liste için tıklayınız.

Kayıt işlemleri hafta içi saat: 10:30-15:30 saatleri arasında Sefaköy kampüsümüzde yapılmaktadır. Kayıt için gerekli evrak listesi için tıklayınız.

Kayıt işlemleri mail, posta ve kargo yoluyla yapılmamakta olup, kayıt yaptıracak adayların evrakları eksiksiz olması önemle rica olunur. Kayıt işlemleriyle ilgili sorularınızı enstitumudurluk@arel.edu.tr adresine yazabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Geri Tüm Duyurular